Iluzjonista

Znawca, entuzjasta i twórca iluzji obdarzony szóstym zmysłem. Już jako dziecko płynnie tasował talię kart jedną ręką. Doskonalił swoje sztuczki odczarowując szarą rzeczywistość ulic. Działał z iluzjonistami i mentalistami światowej sławy, takimi jak m.in. DYNAMO, Banachek, Luke Jermay czy Joshua Jay. Wśród znamienitych gości jego pokazów znaleźli się m.in. ambasadorzy na prywatnym przyjęciu klubu biznesowego.

Maciej Kulhawik

Poznajcie nowe oblicze iluzji, które odkrywa przed Wami Maciej Kulhawik, inżynier budownictwa wznoszący rozrywkę, którą znacie z telewizyjnych talentshows, na najwyższy poziom. Iluzjonista przekracza bariery umysłu i wyobraźni także w samodoskonaleniu się, dlatego odkąd został zaproszony na Mistrzostwa Świata Iluzji w Rimini nie przestaje zaskakiwać też sam siebie.

 

W jego wydaniu profesjonalizm nie oznacza przewidywalności ani nudy. To raczej ciągłe dążenie do sprawiania Wam radości i dostarczania emocji. W myśl słów “Nic nie staje się realne, dopóki nie jest doświadczone.” buduje pełne napięcia i wyzwań pokazy magii, mentalne zagadki, wystąpienia na targach, weselach, premierach i galach, dopasowując repertuar do Waszych oczekiwań i marzeń.

Iluzjonista na Twoje życzenie w Twoim mieście!

Maciej Kulhawik, iluzjonista wymykający się regułom czasu i przestrzeni, jest osobą, która naprawdę potrafi zaskoczyć. Jeśli zastanawiasz się nad atrakcją dla pracowników na imprezie firmowej, bankiecie, weselu lub innej uroczystości, pozwól przeżyć swoim gościom coś niezwykłego i niepowtarzalnego! Miejsca, w jakich najczęściej występuje Maciej to Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Warszawa i Wrocław, lecz na Twoje życzenie zjawi się w dowolnym miejscu – jest przecież iluzjonistą.

 

Przeżyj niesamowite emocje podczas pokazu iluzji, który zapamiętasz na długo i zechcesz doświadczyć jeszcze raz.

Iluzjonista na event firmowy, prywatne przyjęcie i wesele

Biegła komunikacja w języku angielskim

Takt i błyskotliwy humor tworzą więź z publicznością

Oprawa wizualna dopasowana do wydarzenia

Zapytaj o szczegóły współpracy